Bir hizmetin kusursuz olarak nitelendirilebilmesi için her şeyden evvel beklentileri eksiksiz bir şekilde cevaplaması lazımdır. Ancak bu her zaman kolay olmayabilir.

Bir hizmetin kusursuz olarak nitelendirilebilmesi için her şeyden evvel beklentileri eksiksiz bir şekilde cevaplaması lazımdır. Ancak bu her zaman kolay olmayabilir. Bu hizmeti sunan firmanın mutlak suretle birtakım fedakarlıklara katlanması icap edecektir. Kurye firmalarında da durum aynıdır. Ancak pek çok firma müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayacak yeterliliğe sahip olmayabilir.

Bilhassa büyük şehirlerde kusursuz hizmet sunan kurye firmaları ciddi manada azınlıktadır. Ancak Kurye Sepeti bu tereddütlere en iyi şekilde son vermek adına hazırdır. Her insan gönderisinin en kısa süre içerisinde gönderilmesini talep eder. Buna ek olarak bu gönderilerin günün her saatinde teslim alınması da gerekebilir. Ancak pek çok kurye firması da mesai saatleri haricinde gönderi teslim almaz ya da teslimat gerçekleştirmez. Kurye Sepeti ile 24 saat boyunca hizmet alabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu anlayışın dışına çıkılması adına Kurye Sepeti son derece mantıklı bir tercih olarak dikkat çekiyor. Ne de olsa Kurye Sepeti sayesinde günün yirmi dört saati gönderi teslim alınması ve teslim alınan gönderilerin emniyetli bir şekilde alıcısına teslim edilmesi son derece kolay.Sancaktepe Kurye hizmetini satın alan müşterilerimiz müşteri memnuniyet anketine verdikleri cevaplarla bizleri gururlandırmış durumdadırlar. Aynı zamanda Kartal Kurye hizmetini deneyimlemiş olan müşterilerimiz de tıpkı diğer hizmetlerimizi deneyimlemiş olan müşteriler gibi oldukça memnun kaldıklarını dile getirmiş durumdalar.

Tüm Gün Hizmet Anlayışı Sayesinde Evde Olmama Sorununa Çözüm

Kurye hizmetinin yirmi dört saat boyunca mevcut olması sayesinde arzu edilen her an gönderilerin çok kısa bir süre içerisinde teslim edilmesi söz konusu olabiliyor. Buna ek olarak mesai saatleri haricine yoğunluğun da çok daha düşük olması esasında çok büyük bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Pek çok insan iş yoğunluğu ve günlük hayat düzeninden dolayı genel olarak gece saatlerinde evinde olabiliyor. Bu gibi hallere karşı da gönderilerin gece teslim edilmesi aslında kurye firmalarının asıl amacını yansıtıyor.

Ne de olsa kurye firmalarını sıradan kargo firmalarından ayıran en önemli unsurlardan bir tanesi sunduğu rahatlık ve günlük hayattaki düzeni en az etkileyecek şekilde teslimatın mümkün olabilmesi. Bu imkan da Kurye Sepeti ile müşterilerin ayağına kadar geliyor ve arzu edilen her saat gönderilerin teslim alınması ve teslim edilmesi mümkün olabiliyor.

Gece Saatlerindeki Gönderilerde Fiyatlandırma Ne Şekilde Olacak?

Gece gönderilerinde fiyatlandırma sistemi gönderinin teslim edileceği saat aralıklarına göre değişkenlik arz ediyor. Şayet gönderici gönderisini 18.00 ile 20.00 arasında teslim ediyor ise mesai saatleri içerisinde talep edilen ücretin iki katının ödenmesi yeterli oluyor. Ancak gönderi 20.00'dan mesai saatinin başlangıcına kadar teslim edilecek ise bu durumda mesai saatleri içerisindeki normal ücretlendirmenin dört katı ücret ödenmesi gerekiyor. Aynı zamanda saat her kaç olursa olsun gönderi teslim edildiği an ya SMS ya da e-posta yoluyla gönderici haberdar ediliyor. Bu hizmet sayesinde acil durumlarda gönderilerin sahibine emin ellerde teslim edilmesi mümkün hale geliyor.

Gece Saatlerinde de En Geniş Hizmet Ağı

Kurye Sepeti her zaman için en geniş hizmet ağını müşterilerine sunmayı amaçlamıştır. Bu bağlamda kurulduğu günden bu yana bir yandan kurumsal yapısını inşa etmiş bir yandan ise çok daha geniş bir alanda kurye hizmetini sunmaya gayret etmiştir. İlk olarak sadece İstanbul'un Anadolu Yakası'nda başlayan hizmetleri daha sonrasında tüm İstanbul'a ve akabinde çevre illere, hatta uçaklı çözümler sayesinde tüm Türkiye'ye yayılmış durumdadır. Elbette bu geniş hizmet ağı gece saatlerinde alınan kurye hizmetleri açısından da geçerli olacaktır. Bunun neticesinde geldik bulamadık evde yoktunuz” sorununa net çözüm: kuryesepeti.com.tr adresine tıklamanız yeterli olacaktır.