Yakın bölgeler olmak üzere şehirlerarası gönderi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Sitemizde bulunan iletişim araçları ile bizlere ulaşımınızı kolaylaştırmaktayız. İnternet sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 Acil Kurye hizmetimiz, diğer hizmetlerine göre çok daha hızlı erişim yapmakta ve gönderilerin zamanında teslim edilmesini sağlamaktadır. Önceliğimiz Anadolu yakası bölgelerine yaptığımız kaliteli hizmetlerimizi zamanla daha geniş alanlara yaymaktayız. 

Acil Moto Kurye Neden Tercih Edilmelidir?

İster bireysel gönderileriniz, isterse kurumsal gönderileriniz için acil durumlar ortaya çıktığında, acil moto kurye hizmetlerimiz ile gönderilerinizin zamanında ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Acil kurye hizmetleri, müşterilerinize verdiğiniz sözlerinizi yerine getirmek ve ürünleri tam zamanında ulaştırabilmek için tercih edilmelidir. Avrupa yakası bölgesine yapacağınız gönderileriniz içinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Hızlı gönderi teslim işlemlerimiz, bilgili ve tecrübeli ekip elemanlarımız tarafından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul trafiğini avantaja çevirerek, acil ekiplerimiz ile zaman kazanarak, ürünlerin gecikmeksizin belirtilen adres teslimi sağlanmaktadır.

Kurum ve kuruluşlar, kişiler bu hizmetlerini, gönderilerinin, daha ekonomik şartlarda ve istenilen zaman dilimi içerisinden belirtilen adreslere teslim edilmesini sağlamak için tercih etmektedirler. Firma olarak vermiş olduğumuz güvenli hizmet politikalarımız daha fazla tercih edilmemizi sağlamaktadır. firmamız hizmetlerinin tercih edilmesinin 5 nedeni arasında;

Tüm acil gönderilerinizi zamanında sağlam olarak teslim etmemiz,

Gönderilerinizi aynı gün içerisinde hızlı olarak yerine teslim etmemiz,

Şehirlerarası hizmetleri sunmamız,

Gönderi türünüze göre farklı fiyat seçenekleri sunmamız,

Tüm ürünlerinizi, güvenli ve gizlilik içerisinde yerine ulaştırıyor olmamız, bizi tercih etmemiz için yeterli olan birkaç nedenden bazılarıdır. Hizmetlerimiz gördükçe kendinize tercih için daha fazla seçenekler görebileceksiniz. firmamız hizmetlerinde, yeni model araçlar ve deneyimli elemanlar kullanmaktadır.

Acil Moto Kurye Kapsamında Hangi Lokasyonlara Hizmet Veriyoruz?

Firma olarak sunduğumuz bu hizmet çeşitlerimizden acil moto kurye hizmetlerimizi, sizlere en zor anınızda ve ürünlerinizin yerine zamanında yetiştirilmesi durumlarında tercih edilen bir seçenektir. Hizmetlerimize Anadolu yakası bölgesinde başladık ve kısa zaman içerisinde bölgenin tamamına yayıldık ve tüm ilçelere, mahallelere hizmet vermeye başladık. Bulunduğunuz adresin ve gönderinin gideceği adresin bizim için bir önemi yoktur. Bize ulaştığınızda adresinize geliyoruz ve paketlerinizi alarak, hizmet türüne göre belirlenen süre içerisinde, alıcısına ulaştırmaktayız.

Bir Telefon Uzağınızdayız

Firma olarak tüm müşterilerimize bir telefon yakın bulunmaktayız. İnternet sitemizde yayınladığımız servisimiz numaralarımızı arayarak bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Faydalanmak istediğinizde, bizlere telefon ile ulaştığınızda, gönderi türünüzü ve gönderi içeriği hakkında bilgi vermeniz, daha kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır. Çünkü ürün durumu ve boyutlarına göre kolay taşınmasını sağlayacak araç göndermemizi sağlayacaktır. Sizlere çabuk ulaşım sağlayabilmek için öncelikle motorlu ekiplerimiz gönderilecektir. Eğer ürün boyutları motor ile taşınmayacak kadar büyük olursa, tekrar araç çağrılacağından zaman kaybetmenize neden olacaktır. Her zaman sizlere telefon kadar yakın olduğumuzu ve ürünlerinizin durumuna göre personel çağırmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Ne Kadar Sürede Teslimat Gerçekleşiyor?

Şirketimiz, gönderi durumunuza göre, sizlere teslimat süresi bildirecektir. Hizmetlerimizden faydalandığınızda, İstanbul içerisindeki teslimlerinizi 45 dakika ile 75 dakika arasında gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Normal teslimlerin süresi ise ortalama 4 saat kadar sürmektedir. Öğleden sonra yapılan teslimatlar da farklı şehirlerdeki adreslere teslimler, bir sonraki gün içerisinde yapılacaktır. Tüm gönderileriniz istediğiniz adreslere teslim edildikten sonra, teslim durumu mail ya da sms ile gönderi sahiplerine anlık bilgi verilmektedir.

Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz.

Bu hizmetlerimize, Pendik, Tuzla, Kurtköy, Bostancı Kurye, Maltepe, Üsküdar, Kadıköy, Dudullu, Şekerpınar, Sancaktepe bölgelerinde 24 saat kesintisiz olarak vermekteyiz. Nöbetçi ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Ayrıca Kocaeli bölgesi ile Bursa ve Yalova bölgelerine de gönderi hizmetleri vermekteyiz. Avrupa yakası hizmetlerimiz için yeni çalışmalar yapmaktayız ve yakın tarihte belirleyeceğimiz isimler ile hizmet ağımızı daha da genişletmeye çalışacağız. İstanbul içerisinde saatler içerisinden teslimler yapmaktayız. Tüm gönderileriniz güvenli olarak taşınmakta ve tam zamanında yerine teslim edilmektedir.