Araçlı Kurye

Tüm sektörlere hizmet verdiğimiz için, firmaların gönderileri her zaman küçük ebatlı veya evrak türü olmayabiliyor. Büyük ebatlı ürünlerin motor yoluyla taşınması imkansızdır bu nedenle, ebat olarak motorla taşınamayacak olan gönderiler için araçlı kurye her zaman daha kolay taşıma sağlayacaktır. Bu hizmetlerimiz ile firmalar, diğer kurumlarına veya müşterilerini her türlü ürünlerini rahatlıkla gönderebilecektir.
Hizmet Özellikleri:
-Ebat olarak motorla taşınamayacak gönderiler için.

-Gönderi süresi İstanbul içi 4 saat içinde.

-Fiyat özel olarak hesaplanır.

-Gönderi teslim edildiğinde mail veya sms ile bilgilendirilir.


Araçlı Kurye Avantajları

Firmalar bazı ürünlerini şubelerine veya müşterilerine ulaştırmak için, tuzla kurye hizmetlerimizden faydalanabilirler. Bu hizmetlerimiz sayesinde firmalar, sadece ürün taşımak için kendi bünyelerinde özel araç bulundurmaktan kurtulacak ve ürünlerinin daha ekonomik fiyatlara taşınmasını sağlayacaktır. Bu hizmetimiz firmalara ekonomik avantajlar sağlamış olacaktır. Firmalar araç için ayrı bir sermaye yatırmaktan kaçınmış olacaklardır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Tüm müşterilerine her türlü gönderim hizmeti vermektedir. Ürünlerinizin güvenli ve kendi belirlediğiniz gizlilik kuralları içerisinde yerine teslim edilmesini istiyorsanız bizleri tercih etmeniz en doğru tercih olacaktır. Genel olarak bizleri tercih etmenizi gerektirecek 5 durum olarak;

7/24 telefonla ulaşılabiliyor olmamız ve en kısa sürede sizlere ulaşmamız.

Teslimat acil durumuna göre, istenilen zamanda ürünlerinizin adresine teslim edilmesi,

En ekonomik şartlarda taşıma işlemi yapmamış ve abonelerimize sunduğumuz fiyat avantajları,

Yasaklı olmayan ürünlerinizin, gizlilik kuralları içerisinde taşınması,

Kişiye özel olan ürünlerinizin, istediğiniz yerde ve zamanda ilgili kişiye teslim edilmesi gibi durumlar sayılabilmektedir. Firmamız sizlere her zaman fiyat ve hizmet avantajları ile hizmet sunmaya devam edecektir.

Araçlı Kurye Kapsamında Hangi Lokasyonlara Hizmet Veriyoruz?

Firmalar yakın mesafede bulunan müşterilerine gönderecekleri her türlü paket ve ürünler için bu hizmetlerden faydalanmaya çalışmaktadırlar. Ebatları ve ağırlıkları büyük olan gönderiler için araçlı tercih edilmektedir. Firmamız olarak hizmetlerimizde, tüm sektörlerde faaliyet gösteren, Anadolu Yakasında bulunan tüm ilçe, semt ve mahalleler ile Gebze, Kocaeli, Yalova, Bursa bölgelerine günlük hizmetler vermekteyiz.

Teslimat Süresi?

Acil olmayan ve ebat olarak büyük olan gönderileriniz araçlarımız ile teslim edileceği adreslere götürülmektedir. Tüm gönderileriniz İstanbul içi adreslere 4 saat içerisinde teslim edilmektedir. Teslimat süresi genellikle, ürünün teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye göre değişmektedir. Yakın mesafeler için teslim süresi daha kısa olacaktır. Sabahtan yapılan teslimatlar da, Kocaeli, Bursa bölgelerine yapılan gönderiler ise aynı gün içerisinden teslim edilmeye çalışılmaktadır.

Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Firmamız hizmetlerini vermeye İstanbul Anadolu yakası bölgesinde başladık ve günümüzde, Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere ve çevre iller olan, Bursa, Yalova, Kocaeli bölgelerine günlük olarak gerçekleştirmekteyiz. 7/24  şekilde hizmetlerimizi daha kaliteli ve daha geniş alanlara yayabilmek için, Avrupa yakası bölgeleri için çalışmalar yapmaya başladık. Yakın zamanda İstanbul’un tamamına hizmet başlayacağız ancak henüz noktalarımızı belirlemedik.

paket boyutu
Paket Boyutu
hizmet tipi
Hizmet Tipi
nereden
Nereden?
nereye
Nereye?