Express Kurye

Bu hizmetlerden istifade etmek isteyen herkesin belli başlı kriterleri vardır. Ne de olsa insanlar bu hizmetin sıradan bir kargo hizmetinden çok daha farklı olmasından yanadır. Örnek olarak ekspres kurye hizmetlerinde teslimat süreci son derece kısa olmalıdır ve gönderi uzunca bir süre depolarda bekletilmemelidir. Keza araç içerisinde saatlerce dolaşan bir gönderi de başarılı bir gönderim operasyonuna tabi sayılmayacaktır.

Ancak bu hizmetleri sunduğunu söyleyen çok sayıda firma da vardır ve hangisinden yana tercih kullanılacağı pek çok zaman şüpheli bir husustur. İşte bu bağlamda ilk olarak bu hizmeti en deneyimi ellerden sunan Kurye Sepeti tercih edilmelidir. Hem makul fiyatları hem de hızlı servis hizmeti sayesinde acil olsun ya da olmasın her türlü gönderide zaman kazanılmasını sağlamak konusunda son derece başarılı bir grafik çizeceği aşikardır.

Ekspres Kurye Neden Tercih Edilmelidir?

Bu hizmetin tercih edilmesinde etkili olabilecek çok sayıda husus vardır. İşte bunların başında ilk olarak ekspres kurye hizmetlerinde her daim zamandan tasarrufun söz konusu olmasıdır. Bilhassa acil gönderilerde hızlı hizmet hayati öneme sahip olacaktır. firmamız tarafından sağlanmakta olan ekspres kurye hizmeti de bu ihtiyaca fazlasıyla cevap verecektir. Buna ek olarak hizmetlerimizde emniyet de son derece önemlidir. Gönderide önemli bir şey olsun ya da olmasın herkes gönderisinin güvenli bir şekilde alıcısına ulaştığından emin olmak isteyecektir. Bu durum da doğal olarak firmamız tarafından sağlanan en önemli hizmet özelliklerinden birisidir.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Firmamız şüphe yok ki bu sektörün önde gelen temsilcileri arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca da bu sektördeki gücünü ve hizmet ağını her daim bir miktar daha öteye taşımak konusunda elinden geleni yapmaktadır. İşte bu denli geniş bir hizmet ağından dolayı dahi firmamız tercih edilebilecektir. Buna ek olarak firmamız makul fiyatları dolayısıyla da tercih edilebilecek bir firmadır. Bu denli kaliteli ve hızlı bir hizmetin bu denli uygun fiyatları olması elbette pek çok gönderi sahibine cazip gelecektir. Ancak bir defa denendikten sonra dahi her daim öncelikli tercih olarak firmamız görülecektir. Öte yandan emniyetli bir şekilde gönderileri ulaştırma konusundaki başarısından dolayı da firmamız pek tabii tercih edilebilir bir kurumdur.

Firmamız bu alanda eşsiz bir deneyime sahiptir, yani her müşterinin isteği olan güvenli bir şekilde gönderiyi ulaştırma konusunda en ufak bir tereddüde dahi yer yoktur. Bununla birlikte firmamız hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirecektir. Yani bu durum zamandan tasarruf olarak da pek tabii ifade edilebilir. Hizmetimiz ile zaman tasarrufu çok daha fazla olacaktır. Nihayetinde firma olarak adresten teslim alma imkanı da sunan bir firmadır. Yani sadece hizmeti direkt ayağınıza çağırma seçeneği ile dahi çok kısa bir süre içerisinde personelimiz ev ve iş yerlerine gönderileri teslim almak adına geleceklerdir. Bu durum da bariz şekilde eşsiz bir kolaylık sağlayacaktır.

Hangi Lokasyonlara Hizmet Veriyoruz?

Bu hizmetimizde öncelikli olarak İstanbul'un Anadolu Yakası'nda hizmetlerimizi icra ediyoruz. Ancak kısa süre içerisinde İstanbul'un Avrupa Yakası'nda da bu hizmetleri icra etmeye başlayacağız. Henüz Avrupa Yakası'ndaki hizmet noktalarımız belli olmasa dahi mümkün olan en geniş ağı yaratacağımızdan emin olabilirsiniz. Öte yandan İstanbul çevresindeki şehirlerimizde de ekspres hizmetimizi rahatlıkla temin edebilirsiniz. Kocaeli, İzmit ve Bursa'da bu hizmetlerimiz devam etmektedir.

Aynı zamanda İstanbul Anadolu Yakası'ndaki hizmetlerimizden hiçbir şekilde kalite farkı da yoktur. Anadolu Yakası'ndaki hizmet noktalarımız arasında ise Kartal, Kadıköy, Pendik, Bostancı, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye ve Kurtköy yer alıyor. Aynı zamanda Beykoz ve Sancaktepe bölgelerinde de hizmetlerimizi götürmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Ekspres Kurye ile %50 Daha Hızlı Gönderim!

Gönderisinin en kısa süre içerisinde alıcısında teslim edilmesi ve bu teslimatın mümkün olan en güvenli şekilde gerçekleştirilmesi herkesin isteğidir. Gönderi acil olsun ya da olmasın hızlı bir şekilde ulaşması için de ekspres kurye hizmeti tercih edilebilir. Firmamız sayesinde bu hizmeti almak artık hem çok kolay hem de çok uygun fiyatlı. Hizmeti satın almak için sitede yer alan modülden seçeneğinden istifade etmek yeterli. Bu sayede birkaç saate dahi kalmadan gönderiler mümkün olan en çabuk şekilde ve tamamen güvenli bir biçimde alıcısına ulaştırılabiliyor.

Bir Telefon Uzağınızdayız

Sadece tek bir çağrı ile personelimizin adreslerinize kadar gelerek gönderilerinizi teslim alması artık hayal değil. Bunun için web sitemizde sizlere belirtilen numaraları kullanabilirsiniz. Personelimiz sizlerden gönderilerinizi çağrınız neticesinde alarak en kısa süre içerisinde ve tamamıyla güvenilir bir şekilde alıcılarına ulaştırıyor.

Ne Kadar Sürede Teslimat Gerçekleşiyor?

Teslimatın gerçekleşmesi son derece kısa sürüyor. Pek çok zaman bir ya da iki saate dahi kalmadan gönderiler alıcısına teslim ediliyor. Ancak mesai saatleri haricinde personelimize teslim edilmiş bir gönderi söz konusu ise bu gönderinin sahibine teslim edilmesi ertesi günü bulabiliyor. Fakat mağduriyetlerin önüne geçebilmek adına bu gibi gönderiler sabahın ilk saatlerinde teslim edilmeye başlıyor. Öğlene kadar da önceki günden kalan tüm gönderiler alıcısına ulaşmış oluyor.

Taşınamayacak Ürünler Nelerdir?

Firmamız yasal bir müessese olduğundan dolayı taşınması mümkün olmayan ürünleri ilk olarak yasalar belirlemektedir. Bu bağlamda uyuşturucu maddeler, silah ve benzeri materyaller, posta tekelinde bulunan mektup ve benzerleri taşınamaz. Keza yanıcı ve parlayıcı maddeler, patlayıcı maddeler, canlı ya da cansız hayvanlar ve sürücünün güvenliğini tehlikeye sokacak her türlü ürünün de acil moto kurye  ile taşınması söz konusu olamayacaktır. Aynı zamanda yasa dışı bir ürün taşınması talep edildiği zaman bu durum hakkında adli makamlar da bilgilendirilecektir.

paket boyutu
Paket Boyutu
hizmet tipi
Hizmet Tipi
nereden
Nereden?
nereye
Nereye?