Gece Kurye

Ürünlerinizi istediğiniz yere anında ulaştırabilmenizi sağlamak için nöbetçi hizmet sistemimizi aktif tutmaktayız. Motorlu olarak görev yapan personelimiz, bizlere ulaştığınızda en kısa süre içerisinde yanınızda olacak ve sizden teslim aldığı ürünleri yine en kısa süre içerisinde yerine teslim edecektir. Acil durumlarda ki ihtiyacınız için bir sonraki günü beklemenize gerek yoktur. Gece Kurye hizmetlerimiz ile sizlere 24 saat hizmet vermekteyiz.
Hizmet Özellikleri:
-Mesai saati dışındaki gönderiler için.

-Saat 18.00/20.00 arası gönderiler normal ücretin 2 katı olarak hesaplanır. 20.00 dan sonraki gönderiler normal ücretin 4 katı olarak hesaplanır.

-Gönderi teslim edildiğinde mail veya sms ile bilgilendirilir.

Hizmet Ayrıcalıkları

Firma olarak olarak sizleri sürekli olarak ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Nöbetçi  hizmet seçeneğimiz ile acil durumlarınızda, günün her saatinde ürünlerinizin, belgelerinizin, vs. tüm gönderilerinizin en fazla bir buçuk saat içerisinde yerine teslim edilmesini sağlayarak, hızlı ve güveli hizmet ayrıcalıklarını sunmaktayız.

Gece Kurye Hizmeti Standartları Nelerdir?

Hizmet standartlarımız her zaman, kalite, güvenlik ve gizlilik kapsamında belirlenmiştir. pendik Kurye hizmetlerimizde de, tüm bu standartlara uygun hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Bu hizmetler için, çalışmalar mesai saatleri dışında yapıldığından, gece saatlerine göre ücretlendirme değişmektedir. Ürün teslim adresine olan mesafeye göre ücret standartları belirlenmiştir. 

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Şu an için İstanbul Anadolu yakası bölgesinin tamamında hizmet veren firmamız, birçok noktada bulunan şubeleri ve geniş personel sayısı, mobil ekipleri ile sisteler sürükle en kaliteli ve hızlı hizmetleri güvenli bir şekilde vermeye çalışmaktadır. gönderi hizmetleriniz için firmamızı seçmenize yardımcı olacak nedenler arasında,

Tüm acil durumlarınızda, sizlere bir telefon kadar yakın olmamız,

Ürünlerinizin gizlilik içerisinde güvenli olarak taşınması,

Ürünlerinizi teslim adresine göre belirlenen uygun ücretler ile taşımamız,

Teslim etmiş olduğunuz ürünlerinizin sizin istediğiniz saatte teslim edilmeye çalışılması,

Tüm ürünlerinizin eksiksiz, korunaklı bir şekilde taşınarak yerine teslim edilmesi gibi sayabileceğimiz birçok neden bizleri tercih etmeniz için gösterilecek nedenler arasında bulunmaktadır.

Teslimat Süresi?

Gece hizmetlerimizde, saat 18:00’den sonra yapılan tüm teslimatlar bu kapsamda değerlendirilecek ve ücretlendirilecektir. Motorlu olarak hizmet veren firma personelimiz sizlerden teslim aldığı tüm ürünleri, bu hizmet kapsamımızda, mesafeye göre 30 dakika ile 90 dakika arasında teslim yapacaktır. Teslim yapıldığı anda sizlere mail veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Firmamız günlük hizmetlerinde, İstanbul Anadolu yakası olarak bilinen, Kadıköy’den Tuzla’ya kadar olan tüm ilçelerde ve Gebze, Kocaeli, Yalova, Bursa bölgelerinde de hizmet vermektedir. Acil durumlarınız için oluşturmuş olduğumuz hizmetleri gece saatlerinde, Anadolu Yakası bölgesi lokasyonunda hizmetini sürdürmektedir. Sürekli kendisini yenileyen ve büyüten firmamız, İstanbul Avrupa yakası içinde çalışmalar yapmakta ve yakın bir tarih içerisinde, belirle noktalarda şubeler açarak hizmet ağını genişletecektir.

paket boyutu
Paket Boyutu
hizmet tipi
Hizmet Tipi
nereden
Nereden?
nereye
Nereye?