Günaydın Kurye

Güvenli ürün taşıma ve teslimat işleriniz için İstanbul Anadolu yakasının tamamı, Kocaeli, Bursa ve Yalova bölgelerinde sizlere güvenli hizmet vermeye devam etmektedir. Günün mesaisi bitse bile sizlerden ürünlerinizi mesai saati 18:00’den sonra teslim alıyoruz ve yeni hizmetimiz Günaydın Kurye hizmeti ile ertesi günün ilk mesai saatlerinde ürünlerinizi yerine teslim ediyoruz.

Hizmet Özellikleri:
-Sektörde ilk olarak firmamızın sunduğu bir hizmet.

-Mesai saatlerinden sonra alınarak ertesi gün 12.00’ ye kadar teslim edilir.

-Fiyat özel olarak hesaplanır.

-Gönderi teslim edildiğinde mail veya sms ile bilgilendirilir.

Firmamızı tercih etmeniz için birçok neden sayabiliriz. Herkes ürünlerinin zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini istemektedir. Kurtköy kurye  hizmetimiz sayesinde günlük yapacağınız gönderileri bir sonraki güne ertelemenize gerek kalmaz ve aynı günün gece saatlerinde bile ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Bu sizlere zaman kazandıracak ve hizmetimizi tercih etmeniz için yeterli bir neden olacaktır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Firma olarak belirlemiş olduğumuz misyonumuz, güvenli, kaliteli hizmetlerimizi profesyonel olarak tüm müşterilerimize eşit olarak sunabilmektir. Tüm müşterilerimize her türlü hizmeti verilmekte ve bizleri tercih etmeniz için birçok nedeniniz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

İçeriği sizin için önemli olan ve gizliliği bulunan tüm ürünlerinizin güvenle taşınması

Tüm ürünlerinizin en hızlı bir şekilde zamanında teslim edilmesi,

İşlemlerinizi en uygun fiyatlara firmamız aracılığı ile yapmanız,

Bizlere telefon ile ulaştığınızda adresinize ekiplerimizin en kısa sürede gelmesi,

Tüm ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınması ve yerine sağlam teslim edilmesi, firmamızı tercih etmeniz için gerekli olan 5 neden olarak sayılabilir.

Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Firma olarak, tüm hizmetlerimizi öncelikle, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Sultanbeyli gibi tüm Anadolu yakası ilçelerinin tamamına vermekteyiz. Ayrıca yakın bölge olan Bursa, Yalova ve Kocaeli bölgeleri de hizmet sınırlarımız içerisindedir. Çalışmalarımı genişleterek yakın bir zaman içerisinde, İstanbul Avrupa yakası bölgesinde de çeşitli noktalarda şubelerimiz açarak İstanbul’un tamamına hizmet vermeye başlayacağız.

paket boyutu
Paket Boyutu
hizmet tipi
Hizmet Tipi
nereden
Nereden?
nereye
Nereye?