Mobil olarak güvenli bir şekilde paket, evrak ya da herhangi bir eşya teslimatı için hızlı olmayı hedeflerken aynı zamanda da en iyi hizmeti bu alanda sağlamak için İstanbul’da yepyeni bir adım atmış bulunuyoruz. Sizlerin zamandan tasarruf etmesiyle birlikte bizlerde istenilen belgenin ya da eşyanın ulaştırılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler için sizlere sunulan hizmetimizin kalitesi oldukça önemlidir.

Amacımız

Sunduğumuz hizmetlerin daha geniş bir kitleye yayılmasını sağlayarak bu alanda sektörde en iyi ve en güvenilir hizmeti sağlayan kurye şirketi  olmak en büyük amacımızdır. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz bizim için oldukça önemli olup, teslim aldığımız her paketi layıkıyla verilen adrese teslim etme hedefindeyiz. Bu alanda sizlerin güvenini yüksek tutarak daimi ve temelli hizmet etme yolunda amaçlarımızı ve sınırlarımızı belirliyoruz. Asıl amacımız kalitemizi ve güvenli hizmetimizi Türkiye geneline yaymak ve herkesin kuryelerimizden yararlanmasını sağlamaktır.

Hizmetlerimiz

Kuryesepeti olarak güvenlik kriterleri doğrultusunda asıl işimiz verilen paketleri bir yerden bir yere en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Ancak; bu doğrultuda paketlere zarar gelmemesi ve gizliliğinin korunması da bizim sorumluluğumuz altındadır. Hizmetimizi arabalı ve motorlu olarak mesafeye ve gönderinizin türüne göre gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle de oldukça kısa bir zaman diliminde bu işlemi yapıyoruz. Artık evrak ya da belge teslimi için günlerce beklemeye gerek kalmadan kolaylıkla mobil yollarla bu işlemi sizler adına gerçekleştiriyoruz. Bir öncü olduğumuz mobil kuryelik sayesinde bize ulaşmanız da oldukça kolay adımlardan oluşuyor.

Hedefimiz

Kurye hizmetinde sizlere en iyi şekilde kuryelik adına her hizmeti en kısa zaman diliminde sağlarken bu alandaki hedefimiz, sizlerin memnuniyeti başta olmak üzere Türkiye geneline yayılarak aktif olarak her şehirde bu imkanı sizlere sunmak. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile güvenlik ve gizliliği esas alarak bu alandaki en iyi firma olma şeklinde ilerliyoruz. Sizlere hizmetimiz doğrultusunda memnuniyetinizi, öneri ve şikayetlerinizi dikkate alarak tüm isteklerinizi gerçekleştirerek Türkiye'de bir ilk olma yolunda ilerliyoruz. Sizlerin sayesinde hedeflerimize en kısa sürede ulaşarak bu alanda istekleri de unutmadan bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz.

Neden Biz?

Kuryesepeti olarak her zaman en yakınınızda olmak için gayret gösteriyoruz. Bu doğrultuda 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bize ulaşmak çok basit!

İnstagram DM, Whatsapp, Facebook Messenger, Mobil Hat ve Call Center gibi çeşitli iletişim yollarımızdan her zaman ulaşabilir, kurye talebi oluşturabilir görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Bizim için müşterilerimizin geri dönüşlerinin en büyük katma değer olduğunun farkındayız.

 

Pratik Ödeme Yöntemlerimiz ile vakit kazanın!

Bireysel müşterilerimiz nakit olarak ödeme yapabilecekleri gibi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile veya havale EFT olarakta ödemelerini gerçekleştirebilirler.Kurumsal müşterilerimize ise 45 güne kadar cari olarak çalışma fırsatı sunuyoruz. Ayrıca Papara gibi sanal cüzdanla,  yapmak isteyen müşterilerimiz de bizimle iletişime geçebilirler. Bu alanda da bir ilki gerçekleştirmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

 

Eğitim Bizim İçin Önemli!

Eğitimin sınırının olmadığının farkındayız ve kendimizi hergün daha fazla geliştirmek istiyoruz. Bu doğrultuda tüm firma elemanlarımıza haftada 3 saat genel kültür ağırlıklı eğitimlerimize katılmayı zorunlu kılıyoruz. Müşteri ilişkilerinden tarihe etkili iletişimden temel psikoloji eğitimlerine kadar geniş yelpazede ekip arkadaşlarımızı bilgilendiriyoruz.

 

Yenilikçi Hizmetlerimiz!

Günaydın kurye hizmeti ile akşam 18 den sonra teslim aldığımız gönderilerinizi ertesi sabah 12 ye kadar teslim ederek size kolaylık sağlıyoruz.

Soğuk zincir kuryelerimiz ile bozulabilecek veya soğuk olarak taşınması gereken gönderilerinizi sorunsuz teslim ediyoruz.