Özellikle büyük şehirlerde kurye hizmetleri son zamanlarda iyiden iyiye yaygın hale gelmeye başlamıştır. Buna ek olarak kurye firmalarının sayısı arttıkça bu firmalar arasında doğru tercihin aslında hangisi olduğuna da dikkat çekilmesi icap eder.

Bu bağlamda akla ilk gelenlerden bir tanesi de hem kurumsal kimliği ile güven veren hem de hizmet kalitesi ile sayısız referansa sahip olan Kurye Sepeti'dir. Firma olarak bizler, müşterilerimizi memnun etme gayretine ek olarak işimizi severek yaptığımızdan dolayı firmamızı tercih edenleri hiçbir zaman pişman etmeyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Büyük Şehirlerin Trafik Derdinden Kurtulmak İsteyenler İçin Doğru Tercih

Başta İstanbul olmak üzere pek çok büyük şehirde trafik en önemli sorunların başında gelmektedir. Hal böyle olunca da gönderilerin vaktinde teslim edilmesi adına çok fazla sorun gündeme gelecektir. İşte bu sorunlara karşı kurum olarak pek çok önlem aldık. Bunlar arasında en çok yarar sağlayanlardan bir tanesi ise İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu locaksyon ve saatler konusunda yapılmış olan analizlerdir. İşte bu analizlerin neticesinde yoğun saatlerde alternatif güzergahlar söz konusu olacak ve gönderiler bu alternatif güzergahların kullanılması suretiyle teslim ediyor, bu sayede trafiğin olumsuz etkilerinden kurtulmanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Sanki sakin bir şehirde gönderiler alıcısına ulaştırılır gibi kısa süre içerisinde teslimatınızı alıcısına ulaştırıyoruz. Keza firmamız motorlu kurye hizmetini de en iyi şekliyle bizler sunuyoruz. Bundan ziyade hizmetlerimizin neredeyse tamamını motorlu kuryeler ile icra ediyoruz. Böylece trafik sorununu da bariz şekilde azaltıyoruz.

Neden Motorlu Kurye?

Motorlu kurye ile çalışmamız adına pek çok neden mevcut. Elbette biz hizmetlerimizi bu araçlar ile icra ederken ilk olarak sizlerin beklentilerine eksiksiz cevap vermeyi amaçlıyoruz. Motor ile ulaşılması mümkün olan yerler araba ile ulaşılması mümkün olan yerlerden çok daha fazladır. Nihayetinde motorun çevikliği ve ebadı da trafik sorununu büyük oranda bertaraf edecektir. Almış olduğumuz geri dönüşlere göre Ümraniye Kurye işlemlerimizde %83 oranında motorlu araçlar tercih edilmiştir.

Buna ek olarak motorlu araçlar ile icra edilecek bu faaliyetlerimizde motorların ara sokaklara ulaşma ya da park benzeri sorunları neredeyse hiçbir zaman olmayacağından dolayı bu hallere karşı da motorlu araçlar ile çalışmak her daim çok daha verimli olacak ve gönderilerin teslim edilmesinde mevcut olan pek çok sorunun üstesinden gelinmesi adına hayli yarar sağlayacaktır.

Aynı zamanda motorun çevikliği sayesinde de pek çok güzergah hem çok daha kısa sürede hem de çok daha güvenli bir şekilde aşılacaktır. Bu da gönderilerin hem hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi hem de tamamen güvenli bir şekilde alıcısına ulaşabilmesini sağlayacaktır. İşte normal kurye ile motorlu kurye arasında farklılıklar da bu şekilde ifade edilebilir.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Hizmet Artık Hayal Değil

Her insan uygun fiyata kaliteli bir hizmet almak ister. Ancak gerek firma sayısının çokluğundan gerekse sektörde işini severek yapan firmaların azlığından dolayı kaliteli hizmeti değil ucuza almak; bulmak dahi pek çok zaman imkan dahilinde olmaz. İşte firma olarak bu duruma da kalıcı olarak son veriyoruz. Hem kaliteli hem de makul fiyatlı hizmet almak isteyenler bundan böyle sadece bizleri arayarak bu beklentilerini fazlasıyla karşılayabiliyorlar. Bunun yanı sıra kurum olarak ekspres gönderi, VIP gönderi ve gece gönderi imkanı gibi ek hizmetleri de en iyi şekilde sağlıyoruz.Özellikle Şekerpınar Kurye çalışanlarımızın son zamanlarda gösterdiği gayret müşterilerimizin ilgisini çekmiş durumda.

Nihayetinde herhangi bir şekilde personelin müsait olmaması durumunda anında yedek personellerden bir tanesi müşterilerimize yönlendiriliyoruz. Bu sayede olası mağduriyetlerin de önüne geçmeyi başarıyoruz. Gönderileri alıcısına teslim ettikten sonra ise göndericiyi SMS ya da e-posta yoluyla anında bilgilendiriliyoruz. Bu sayede hem gönderisini teslim alan alıcının, hem bundan emin olan göndericinin hem de işini layıkıyla yapmış olan bizlerin, yani  kurumumuzun içi koşulsuz şartsız rahat etmiş oluyor.