Kurye Kiralama

Kurumsal olarak faaliyet gösteren tüm kuruluşlar ve kişiler sürekli olarak, birlikte iş yaptığı diğer kurumlara ve müşterilerine evrak ve çeşitli ürün sevkiyatları yapmaktadırlar. Yapılan her işlem kurumlar için ayrı bir maliyet oluşturmaktadır. Kurye kiralama işlemleri ile kurumsal şirketlere çeşitli ekonomik çözümler sunulmaktadır. Her şirket ürün ve belge sevkiyatı için özel araç ve eleman bulundurmak zorunda kalmaktadır. Kiralama yöntemi ile bu işlemler için bütçelerinden daha az oranda bakiye ayırırlar.

Neden Kiralama Hizmetini Tercih Etmeliyim?

Kurumsal bir şirket olarak faaliyet gösteriyorsanız ve sürekli olarak dışarıya evrak gönderme, ürün gönderme yapıyorsanız, bu işlemleri için belirli sayıda personel istihdam etmeniz gerekmektedir. Bu personelin, maaşı, sigortası, sosyal hakları, yemek, yol vs. birçok masrafı olacaktır. Firmamız ile anlaşma yaparak, tüm bu sorumluluklardan kurtulabilir ve hizmetlerinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri için ayrı bir araç bulundurmanıza, bu aracın her türlü bakım masraflarınızı düşünmenize gerek kalmaz. Size daha karlı ve daha kolay gelecektir.

Hizmet Standartları Nelerdir?

Hizmet verdiğiniz sektörün gereklerine ve üretmiş oluğunuz ürün türüne göre, hizmet seçimi yapmak zorunda kalmaktasınız. Firmamız sizlere yapılacak iş türüne göre, araçlı ve motorlu hizmet seçeneklerimiz ile hızlı bir deneyim sunmaktadır. İstediğiniz sayıda araç ve personel kiralaması yaparak, gönderim işlerinizi kolaylıkla ve daha ekonomik şartlarla gerçekleştirebilirsiniz. Kurye kiralama standartları olarak, yıllık anlaşmalar yapılır. Araç ve personel sayısına göre ücretler belirlenir. Sizlerin hizmetine verilen personelimiz çeşitli nedenlerle işe gelmediği durumlarında hemen yerine yeni personel görevlendirilmesi yapılmaktadır. Araçların her türlü bakımları tarafımıza aittir.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Bireysel veya kurumsal şirketlere vermiş olduğu kaliteli hizmetlerinde, daima güvenli, kaliteli, hızlı hizmetler vermeye çalışmaktadır. Şirketinize bu hizmeti kiralama imkanı vererek, sizlere çeşitli ekonomik çözümler önermektedir. Bu kapsamda firmamızı tercih nedenleriniz arasında aşağıdaki seçenekleri sayabilirsiniz.

Kurumunuza ait tüm acil gönderilerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerinize ürünlerini hızlı bir şekilde ulaştırarak, müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

Kiralamış olduğunuz hizmetiniz ile istediğiniz tüm adreslere güvenli teslimat yapabilirsiniz.

Yapacağınız her teslimat için ayrı bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Müşterilerinizin istediği özel ürünleri gizlilik içerisinde kendisine ulaştırabilirsiniz.

paket boyutu
Paket Boyutu
hizmet tipi
Hizmet Tipi
nereden
Nereden?
nereye
Nereye?