Moto Kurye Hizmetleri

Moto Kurye

Gönderileri emin ellere teslim etmek ve çok kısa süre içerisinde alıcısına teslim edilmesini sağlamak herkesin isteyeceği bir şeydir. Aynı zamanda gönderilerin teslimatında herhangi bir aksilik yaşanması durumunda bu gönderilerin akıbeti hakkında bilgi alabilmek de son derece önemlidir. Bu hizmeti sunan firmamız sayesinde tüm bunlar mümkün olacaktır. Üstelik motorlu kurye hizmetimiz son derece makul taşımacılık ücretleri üzerinden alınacaktır. 

Motorlu Kurye Neden Tercih Edilmelidir?

Moto kurye tercih etmek her şeyden evvel güvenli ve süratli bir şekilde teslimat yapmaya imkan tanır. Aynı zamanda motorlu kurye sayesinde aynı gün içerisinde dahi gönderileri teslim etmek ya da teslim almak mümkün olabilir.

Bu sayede personellere teslim edilen gönderiler hızlı bir şekilde, tüm gün araç içerisinde dolaşmasına gerek kalmadan alıcısına emniyetli bir şekilde teslim edilmiş olur. Aynı zamanda motorlu gönderimlerin sunduğu süratli hizmetini oldukça makul fiyatlar üzerinden müşterilerine arz eder. Bu sayede hem düşük maliyetli, hem süratli hem de kaliteli bir hizmet satın alınmış olacaktır. Bu durum da bilhassa acil gönderi işi olan müşterilerin hayatını önemli oranda kolay hale getirecektir. 

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Firmamızı tercih edilebilir kılan sayısız neden olmakla beraber bunlar arasında en çok ön plana çıkan birkaç tanesini ifade etmek de mümkündür. Bunlardan ilki acil hizmetinin de sağlanmasıdır. Bu sayede uzun süre beklenmesine ve gönderinin araç içerisinde neredeyse tüm şehri dolanmasına da gerek kalmayacaktır. Bunun yanı sıra son derece ucuz bir hizmet olması sayesinde çok yüklü meblağlara katlanılmasına da gerek duyulmayacaktır. Oldukça makul fiyatlara bu denli kaliteli bir hizmetin sunulması ise ciddi manada şaşırtıcı bir husustur. Firmamızı tercih edilebilir kılan bir diğer önemli etmen ise bu alandaki deneyimdir.

Gerek firmalar gerekse personellerin iş organizasyonu bakımından Firmamız son derece başarılı bir grafik çizmektedir. Elbette referanslara da mutlak suretle değinmek icap edecektir. Referanslar konusunda Firmamız oldukça kapsamlı bir geçmişe sahiptir. Pek çok ünlü kişi ve kuruma bu hizmetimizi sunmamız bakımından tercih edilmesinde en ufak bir tereddüt dahi olmamalıdır. Nihayetinde Firmamız tarafından hizmete ek olarak sıradan hizmetlerde de hız her daim ön planda olacaktır. Gönderi mesai saatleri dışında teslim edilmiş dahi olsa ertesi günün sabahında adreste olacaktır.

Motorlu Kurye ile Hangi Lokasyonlara Hizmet Veriyoruz?

Motorlu Kurye hizmetimiz henüz İstanbul'un her yerinde bulunmuyor. Anadolu Yakası'nda belli başlı yerlerde sunulmakta olan özel hizmetimiz, şimdilik sadece Tuzla, Pendik, Kartal, Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy bölgelerinde bu hizmet mevcut. Ancak kısa süre içerisinde bu hizmetin çok daha geniş alanlara yayılacağı ise firmamızın öncelikli hedefleri arasında yer alıyor. Bu bölgeler arasında icra edilen hizmetin fiyatları da değişkenlik gösteriyor.

Ne Kadar Sürede Teslimat Gerçekleşiyor?

Teslimatın gerçekleşmesi son derece hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Buna ek olarak gönderi mesai saatleri haricinde teslim edilmiş ise de "Günaydın Kurye" hizmetimiz sayesinde ertesi gün öğlen saatlerine kadar gönderinin teslimatı mutlak suretle sağlanmış oluyor. Bu sayede hızlı çağır seçeneğinden yararlanmak isteyenlerin memnuniyeti her daim en üst seviyede yer alıyor.

Ücret Nasıl Hesaplanır?

ÜcretleriN hesaplanması aslında son derece kolay. Firmanın resmi internet sayfasında yer alan "Fiyatlarımız" bağlantısı sayesinde son derece rahat bir şekilde hangi bölgeden hangi bölgeye ne kadar fiyata taşımacılık icra edileceği öğrenilebilir. Altı ilçe arasında ilçelerin fiyatları her biri için ayrıca belirlenmiştir.

Moto Kurye ile Hızlı Gönderim

Hiç vakit kaybetmeden gönderisini teslim etmek isteyenler için artık bunu yapmak çok kolay. Moto Kurye hizmetinde pek çok zaman aynı gün içerisinde gönderilerin teslim edilmesi sağlanıyor. Buna ek olarak bu gönderilerin teslim alınmasına mesai saatleri dışında bir zaman söz konusu ise de yapılacak olan şey müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik. Müşteriler mesai saatleri haricinde teslim ettikleri gönderilerini ertesi gün sabah saatlerinde, en geç öğlen on ikiye kadar teslim ettirebiliyorlar.

Bir Telefon Uzağınızdayız

Sadece tek bir çağrı ile bizlere ulaşmanız artık son derece kolay. Bu eşsiz hizmet sayesinde herhangi bir şekilde zahmete katlanmanız da gerekmiyor. Bir telefonunuz ile ayağınıza kadar geliyor ve bu hem kaliteli hem de ucuz hizmeti sizlere sunuyor. Firmalar arasında bu denli kaliteli ve pratik bir hizmeti bu denli uygun fiyata sunan ikinci bir firma da hiçbir şekilde mevcut değil.

Moto Kurye ile Taşınamayacak Ürünler Nelerdir?

Moto Kurye ile taşınması mümkün olmayan ürünler genel anlamda yasal kısıtlamaları izler. Bu bağlamda her türlü uyuşturucu madde, yanıcı ve patlayıcı madde, canlı ya da cansız hayvan, silah ve benzeri materyaller ile posta tekelinde olan mektup ve benzeri materyallerin taşınması hiçbir şekilde mümkün olamayacaktır. Bu gibi bir gönderinin teslim edilmeye çalışılması durumunda personel tarafından reddedilmesi söz konusu olabilecek ve bu durumdan Firma sorumlu tutulamayacaktır. Keza yasa dışı bir madde taşınması talep edildiğinde adli makamlara da bilgi verilecektir.