Firma olarak, hizmet çeşitliliğimiz oldukça fazladır. Acil olmayan işleriniz için normal kurye hizmetlerimiz, İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Bursa bölgelerinde ürünlerinizin, bir yerden başka bir yere en kısa sürede ulaştırılması işlemlerinin 3 saat ile 5 saat içerisinde ulaştırılması işlemleridir. Bizlere ulaştığınızda size en yakın olan şubemizin ekipleri sizlere yönlendirilecek ve göndermek istediğiniz evrak ve paketleriniz alınarak, belirtilen adrese teslim edilecektir. Ürünleriniz teslim edildiğinde sizlere mail veya SMS ile bilgi aktarılacaktır.

Hizmet Özellikleri
-Belirtilen adresten alınarak belirtilen adrese teslim edilir.

-Acil olmayan gönderiler için.

-Gönderi süresi İstanbul içi 4 saat içinde.

-Dosya boyutunda ve 3 kg’a kadar normal fiyatlandırma.

-Gönderi teslim edildiğinde mail veya sms ile bilgilendirilir.

Normal Kurye Hizmet Standartları Nelerdir?

Tüm hizmetlerimizde belirlediğimiz bir takım standartlar bulunmaktadır. Bunlar, kanunların belirlediği yasaklı ürünleri taşımamak, müşterinin teslim etmiş olduğu ürünleri, kendi kapsamında gizlilik içerisinde, güvenli olarak yerine ulaştırmak bunlardan bazılarıdır. kadıköy kurye hizmet standardı olarak, ürünlerin gün içerisinde teslim edilmesi, öğleden sonra teslim edilen ürünleri bir sonraki günün ilk yarısında adresine ulaştırılması, ücretlendirmelerin standart ücretler üzerinden yapılması, müşterilerin abone olmaları durumunda avantajlı fiyatlardan faydalanmaları sağlanma gibi hizmetler belirlenmiştir.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Firmamız, sektörde tanınmış ve hizmetleri ile müşteri güveni kazanmış bir firmadır. bu hizmetler özellikle yakın mesafe teslim işlemleri için tercih edilmektedir. Uzak mesafeler için ise kargo tercihi kullanılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli ve Bursa bölgeleri için firma olarak sizlere hizmet vermektedir. Firmamız;

Tüm ürünlerinizi göndermeniz için aradığınızda, dakikalar içerisinde yanınızda olacaktır.

Teslim aldığı ürünleri en hızlı şekilde yerine teslim edecektir.

İndirimli fiyatları ile ürünlerinizin en ucuz şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Vermiş olduğu güvenli ve kalitesi hizmeti sayesinde aklınızda hiç şüphe bırakmadan ürünlerinizin güvenli olarak yerine ulaşmasını sağlayacaktır.

Sayabileceğimiz bu gibi çok fazla neden sizlerin firmamızı tercih etmeniz için yeterli olacaktır.

Hangi Lokasyonlara Hizmet Veriyoruz?

Acil bir durum söz konusu olmadığında gönderim işlemleri normal hizmet kapsamında değerlendirilir ve aynı gün içerisinde yerine teslim edilmeye çalışılır. Hizmetlerimizi, tüm sektörlerin ürün ve evraklarının İstanbul, Kocaeli ve Bursa bölgelerine taşınmasını sağlamaktayız. Hizmet lokasyonu bölgemiz olarak, İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli bölgeleri kapsamımız alanı içerisinde bulunmaktadır.

Ne Kadar Sürede Teslimat Gerçekleşiyor?

Firmamızın hizmetlerinden faydalanırken, tüm seçeneklerini belirmeniz, ürünlerinizin yerine zamanında ulaşmasını ve sizlerin daha uygun fiyatlara hizmet almanızı sağlayacaktır. Normal tarife üzerinden yapılan bu gönderileriniz, belirttiğiniz adresinize 150 dakika ile 250 dakika arasında teslim edilecektir. İstanbul içerisinde tüm gönderileriniz en fazla 4 saat içerisinde teslim edilecektir. Her teslim işlemi sonunda sizlere mail veya sms gönderilerek ürününüzün teslim edildiği bilgisi verilmektedir.

paket boyutu
Paket Boyutu
hizmet tipi
Hizmet Tipi
nereden
Nereden?
nereye
Nereye?