VIP Kurye

Firmamız olarak, Vip kurye hizmetimiz ile İstanbul içeresinde, yapacağınız gönderilerinizin en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktayız. Gönderileriniz adresinizden alındıktan sonra bir saat içerisinde teslim edilmesi gereken yere ulaştırılmaktadır. Her zaman en acil gönderileriniz için bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Özel hizmetler özel olarak ücretlendirilmektedir. Takip sistemimiz ile ekiplerimizin hareketlerini takip etmekte, erişim yaptığı adresleri takip edebilmekteyiz.
Hizmet Özellikleri:
-En acil gönderiler için

-Gönderi teslim süresi İstanbul içi 45/75 dk arası

-Fiyat normal fiyatın 4 katı olarak hesaplanır

-Gönderi teslim edildiğinde mail veya sms ile bilgilendirilir.

Hizmet Ayrıcalıkları

İstanbul Anadolu yakasında bulunuyorsanız, bulunduğunuz adres neresi olursa olsun, bizi aramanız durumunda, size en yakın şubemizden ekiplerimizi yönlendirmekteyiz ve tüm acil gönderilerinizi istediğiniz adreslere 45 – 60 dakika gibi bir süre içerisinde özel hizmetlerimiz ile ulaştırmaktayız. Bu hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanarak, özel günler ve özel işler için en acil gönderilerinizi anında gönderebilir ve saatinde yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürünleriniz teslim edildiğinde sizlere anında mail ya da SMS ile bilgi verilecektir.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

İstanbul Anadolu yakası lokasyonunda vermiş olduğumuz hizmetlerimizde bizleri tercih etmeniz, sizlere ekonomik şartlarda gönderi yapmanızı ve gönderilerinizin zamanında yerine ulaşmasını sağlayacaktır. Firmamızı tercih etmeniz için en az 5 nedeniniz bulunmaktadır.

Günün her saatinde ulaşılabiliyor olmamız ve anında size ulaşmamız,

En acil gönderileriniz bile istenilen saatte yerine teslim ediyor olmamız,

Gönderilerinizin tamamını en ucuz fiyat ile yerine ulaştırmamız,

Taşınması yasak olmayan her türlü gönderilerinizin gizlilik içerisinde taşınması, içerik hakkında bilgi paylaşılmaması,

Hızlı ve güvenli hizmet garantisi vermemiz, bizi tercih etmeniz için yeterli olan nedenlerden bazılarıdır. Tercih nedenlerini hizmet türlerine göre çoğaltabilmemiz her zaman mümkündür.

Firmamız hizmetlerimizde, yapacağınız gönderi türüne göre sizlere farklı seçeneklerini sunmaktayız. dudullu kurye hizmetlerimiz en acil durumlar için kullanılan bir hizmet türümüzdür. Genellikle İstanbul için yapılan gönderiler için tercih edilmektedir. En hızlı hizmetlerimizi İstanbul Anadolu yakası lokasyonumuzda tam planlandığı süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ürünleri sizlerden teslim aldıktan sonra göndereceğiniz adresin konumuna bakmaksızın, ürünleriniz yerine ulaşacaktır.

Teslimat Süresi?

Bu hizmet türümüz acil işlemler için oluşturulmuştur. Telefon ile bize ulaştıktan sonra, adresinizden alınan gönderileriniz, İstanbul içerisinde, 30 dakika ile 60 dakika arasında istediğiniz adrese ulaştırılacaktır. Firmalar, farklı adreslerinde bulunan şubelerine veya müşterilerine evrak ya da ürün yetiştirmek için firmamızdan bu hizmetleri alabilirler. Ekiplerimiz ürünleri teslim ettiğinde sizleri anında bilgilendirecek ve sizler ürünlerinizin ne zaman teslim edildiğini anında öğrenebileceksiniz.

Hangi Bölgelere Hizmet Vermekteyiz?

Firmamız olarak, hizmetlerimize Anadolu yakası bölgesinde başladık ve kısa süre içerisinde, Anadolu yakasının tamamına erişebilir durumu geldik. Zamanla hizmet alanımızı genişleterek, sanayi bölgeleri olan Gebze, Kocaeli, Yalova ve Bursa bölgelerine günlük ulaşımlar sağlamaya başladık. Yeni çalışmalarımız ile Avrupa yakasına açılmaya başladık ve yakın zamanda belirleyeceğimiz yerlerde hizmet vermeye başlayacağız.

paket boyutu
Paket Boyutu
hizmet tipi
Hizmet Tipi
nereden
Nereden?
nereye
Nereye?